Ефективна профілактика міжхребцевої грижі
Там, де медицина безсила прийде на допомогу лікувальна гімнастика. І це не порожні слова! Детальніше про причини, симптоми, діагностика, лікування міжхребцевої грижі Ви можете прочитати, перейшовши за посиланням. А в цій статті ми поговоримо як правильно виконується профілактика від міжхребцевої грижі, які ефективні вправи можна робити в домашніх умовах і як відновити диски з допомогою дієтотерапії.
Вправи
- Шийний відділ
Профілактика грижі в шийному відділі проводиться за допомогою вправ для шиї та з особливою обережністю, через те, що це самий крихкий відділ хребта. Всі вправи робляться не поспішаючи, обережно, без ривків і різких рухів.
- Грудний відділ
Пропонуємо Вам вправи для профілактики міжхребцевої грижі для грудного відділу хребта.
- Поперековий відділ
Профілактика міжхребцевої грижі поперекового відділу проводиться в щадному режимі, поперековий відділ менш рухливий, тому вправи формуються виходячи з підтримуючих м'язових груп м'язів преса, сідничних. Виконується комплекс лежачи, з маленькою амплітудою, у повільному темпі. Для виконання комплексу вам потрібно 20-25 хвилин в день.
- Вправи при болях
Між вправами робіть перерви та відпочивайте не менше однієї хвилини. При виникненні сильної болі, припинити виконання вправи та перейти до іншого.
Всі комплекси, які представлені на відео легко виконувати вдома, головне бажання і прагнення отримати результат.
Харчування
Тому, що основною причиною виникнення грижі, є порушення живлення міжхребцевого диска, то профілактика міжхребцевої грижі в домашніх умовах повинна починатися з коригування раціону харчування. Харчування спрямовано не тільки на постачання клітин диска, але і відновлення судин, капілярів і нервових волокон. Ви можете приймати як комплекси мінералів і вітамінів, так і заповнювати не достаток з допомогою продуктів харчування.
- Для зняття больового синдрому, відновлення нервових закінчень - вітаміни групи B: основні групи В1 (кедрові горіхи, субпродукти, свинина, хліб), В2 (яловича печінка, гриби, молочні продукти), В6 (морська риба: скумбрія, тунець, оселедець, обліпиха, хрін, квасоля, горіхи), В12 (зелень, тверді сири, риба, м'ясо).
- Відновлення капілярів, по яких до диска доставляються кисень і корисні речовини – вітаміни групи C і Р: Р (цитрусові та шкірка цитрусових, зелений чай), З (ківі, болгарський перець, шипшина, смородина, обліпиха, лимон та інші цитрусові).
- Харчування нервових волокон – вітаміни групи K, Mg Ca: калій (горіхи, морська капуста, курага, чорнослив), магній (горіхи, гречка, морська капуста, зелень, квасоля), кальцій (мак, молоко, кунжут, сир).
- Поліпшення синтезу колагену та еластину – хондропротектори (рис, желе, сьомга, лосось, кукурудза).
- •Відновлення кислотно-лужного балансу міжклітинної рідини (pH-організму)– лужні продукти (листя буряка, шпинат, кропива, ягоди, фрукти, овочі).
Питання та відповіді
На даний момент питань про даний товар не було задано. Ви можете бути першим, заповнити форму
Дякуємо!
Ваше питання було успішно відправлено!